Apartament Квартира На Улице Пушкинская

  • 140 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 3 goście
  • 2 łożka

Hotel Apartament Квартира На Улице Пушкинская Kijów jest zlokalizowany w dzielnicy Shevchenkivskyj, 4 km od takich rodzinnych miejsc jak Ogród Zoologiczny w Kijowie. Goście przebywający w hotelu mogą zaparkować samochód w pobliżu.

Pokoje w obiekcie dysponują jadalnią i garderobą, a także zestawem do prasowania i klimatyzacją. W łazienkach przygotowano bidet, oddzielną toaletę i prysznic oraz są takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki. Bidet, oddzielna toaleta i prysznic, wraz z takimi udogodnieniami jak suszarka do włosów i ręczniki, są również do dyspozycji gości.

Restauracja Korchma Taras Bulba, z lokalizacją w zasięgu wzroku od Apartament Квартира На Улице Пушкинская w Kijowie, serwuje kuchnię ukraińską, która zaspokoi każdy gust.

Ulica Andrijiwskij Uzwiz znajduje się niedaleko stąd, a Cerkiew św. Andrzeja w Kijowie - w odległości 20 min spacerem. Złota Brama leży w prawie 700 m. Ponadto, City Park znajduje się w prawie 1 km. 6 min piechotą od Apartament Квартира На Улице Пушкинская goście znajdą takie atrakcje, jak Muzeum Historii Naturalnej Ukrainy. Hotel jest położony 950 m od przystanku autobusowego Universitet i 2 km od stacji kolejowej Kyiv Central w Kijowa.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartament Квартира На Улице Пушкинская Kijów
Pecherskie Lipki
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Pecherskie Lipki

59 m od nieruchomości
Summit Apart Hotel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Summit Apart Hotel

9.3
Wspaniały 582 opinie
92 m od nieruchomości
USD 41 USD 37
za noc
Kyiv Paris Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kyiv Paris Apartment

9.0
Wspaniały 54 opinie
155 m od nieruchomości
USD 57 USD 51
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Kijów-Żulany
    9 km

    Stacje kolejowe

    Kyiv Central Train Station
    2,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:00
    Wyjazd: do 12:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Maksymalna ilość dodatkowych łóżek w pokoju – 1.
    Często Zadawane Pytania
    • 🌇
      Czy hotel Apartament Квартира На Улице Пушкинская znajduje się w pobliżu centrum miasta?
      Do centrum Kijowa można dostać się w ciągu 10-minutowego spaceru od hotelu Apartament Квартира На Улице Пушкинская.
    • Czy hotel Apartament Квартира На Улице Пушкинская ma szybki dostęp do lotniska?
      Nabliższe do hotelu Apartament Квартира На Улице Пушкинская lotnisko to Kijów-Żulany (10 km) w dostępie 15-minutowej jazdy.
    • Czy hotel Apartament Квартира На Улице Пушкинская jest przyjazny zwierzętom?
      Tak, hotel Apartament Квартира На Улице Пушкинская jest przyjazny dla zwierząt. Chociaż zalecamy naszym gościom zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Kijów-Żulany
    9 km

    Stacje kolejowe

    Kyiv Central Train Station
    2,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartament Квартира На Улице Пушкинская Kijów

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij